GİZLİLİK POLİTİKASI

Phoenix Communıty olarak, kayıtlı kullanıcılarımıza daha güvenli bir sunucu ortamı sağlamayı ilke edindik. Bu sebepten dolayı, üyelerimizin kendilerini daha rahat hissetmeleri için onlara çeşitli gizlilik hakları tanıdık.

a) Phoenix Communıty’e verdiğiniz üyelik bilgileri ve kişisel bilgileriniz onayınız olmadan, Kullanıcı Sözleşmesi’nde tanımlanan haller haricinde, diğer üyelere ve üçüncü kişilere açılmayacaktır. Ancak bu bilgiler, Phoenix Communıty kendi bünyesinde, müşteri profili belirlemek ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanılabilecektir.

b) Sunucuya girdiğiniz tüm bilgilere, Phoenix Communıty dışında sadece siz ulaşabilir ve bunları sadece siz değiştirebilirsiniz. Bir başka üyenin veya Kullanıcı’nın, sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

c) Kayıt esnasında sizden istenen kişisel bilgilerden; zorunlu olanlar hariç, istediklerinizi kendi inisiyatifiniz dahilinde 
Phoenix Communıty’e bildirebilirsiniz. Phoenix Communıty’e vermeyi tercih etmeyeceğiniz bilgiler varsa bu alanları doldurmak veya işaretlemek zorunda değilsiniz.

d) Phoenix Communıty gerektiğinde bu sözleşmedeki maddeleri değiştirme hakkını saklı tutar.

İş bu sözleşmeden kaynaklanacak olan her türlü uyuşmazlığın çözümünde Ankara Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

PHOENIX
ALIŞVERIŞ
ÜYELİK
Copyright 2022 © Phoenix Gaming – Tüm Hakları Saklıdır.
                                   Tel: 09.00-18.00 / 0542 758 8534